Loading...

Rehabilitacja

rehabilitacja

Rehabilitacja

W NASZYM SANATORIUM

Oferujemy państwu szeroki wachlarz usług medycznych, w tym kompleksową terapię uzdrowiskową opartą na zabiegach balneologicznych takich jak: kąpiele siarczkowe, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, jodowo-bromowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu i metod specjalnych fizjoterapii (terapia manualna, PNF, terapia tkanek miękkich, kinezjotaping, kompleksowa terapia przeciwobrzękową).
Wysokokwalifikowana kadra medyczna, oraz program rehabilitacyjny dobierany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego pacjenta gwarantuje Naszym kuracjuszom szybki i długotrwały efekt leczniczy w postaci poprawy stanu zdrowia i/lub złagodzenia objawów bólowych.

TO WYJĄTKOWE MIEJSCE, STWORZONE DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE SPOKÓJ I PRYWATNOŚĆ
Przyjazna i kameralna atmosfera, to jest to co nas wyróżnia, na tle innych ośrodków. Sprawiamy, że kuracja staje się przyjemnością, a nie koniecznością…

SKORZYSTAJ Z NAJCENNIEJSZEGO DARU, JAKIE OFERUJE BUSKO-ZDRÓJ
- SIARCZKOWYCH WÓD LECZNICZYCH, KTÓRE STAWIAJĄ BUSKO W RANDZE UNIKALNYCH UZDROWISK W CAŁEJ EUROPIE

OFERUJEMY JAKO PIERWSI TERMALNĄ WODĘ SIARCZKOWĄ POZYSKIWANĄ Z UJĘCIA BUSKO C1
W źródle tym wydobywana jest krystalicznie czysta,  wysokozmineralizowana, woda siarczkowa o wysokiej zawartości siarkowodoru i jodków.