Loading...

NOWOŚCI - TYLKO U NAS!

rehabilitacja

SIRIO - jedyny w Województwie

SIRIO - GŁĘBOKA STYMULACJA KAWITACYJNA - JEDYNY TAKI APARAT W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM ! 

WIODĄCA TECHNIKA W LECZENIU BÓLU, PROCESIE GOJENIA SIĘ TKANEK ORAZ PRZYWRACANIU SPRAWNOŚCI RUCHOWEJ. 

SIRIO to unikalne urządzenie do fizykoterapii generujące fale akustyczne o częstotliwości 38 kHz.Ta rewolucyjna terapia działa na zasadzie połączenia zjawisk kawitacji oraz efektu termicznego. Dzięki takiemu połączeniu metabolity nocyceptywne są usuwane z organizmu, co przyspiesza proces regeneracji oraz wywołuje pozytywne efekty terapeutyczne.

POZYTYWNY WPŁYW NA TKANKĘ

SIRIO w sposób synergiczny łączy w sobie:
- kawitację,
- efekt termiczny,
- drgania mechaniczne.

TERAPIA

Terapia SIRIO jest bezpieczna i bezbolesna dla pacjenta, a rezultaty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. Zaawansowana technologia zastosowana w SIRIO sprawia, że efekty terapeutyczne uzupełniają się potęgując pozytywne działania. Kilkuminutowy zabieg skutecznie wpływa na układ mięśniowo-szkieletowy zwiększając miejscową przemianę materii oraz przyspieszając usuwanie jej produktów. Efekt ten daje szybką i trwałą regenerację tkanek miękkich. Terapia SIRIO zalecana jest zarówno w przewlekłych, jak i ostrych stanach zapalnych, zwapnieniach, urazach oraz innych schorzeniach związanych z układem narządu ruchu.

WSKAZANIA

ostre i przewlekłe stany zapalne układu mięśniowo–szkieletowego
• zwapnienia ścięgien
zaburzenia układu mięśniowo––szkieletowego
• urazy więzadeł
• zwłóknienia mięśni znacznego stopnia
ostre i przewlekłe schorzenia ścięgien i mięśni
• krwiaki
• obrzęki
• tłuszczaki
• blizny

EFEKTY

Efekt terapii zwapnienia okołostawowego stawu barkowego za pomocą SIRIO widoczny jest na zdjęciach radiologicznych przedstawionych poniżej. Przed rozpoczęciem serii zabiegów widoczny jest wyraźny zarys zwapnienia. Wykonano serię 7 zabiegów w odstępach 5-dniowych. Każdy zabieg trwał 10 minut. Po zakończeniu terapii SIRIO wykonano ponowne badanie radiologiczne stawu barkowego po 20 dniach od ostatniego zabiegu. Zdjęcie radiologiczne przedstawia wyraźne zmniejszenie zarysu zwapnienia okołostawowego.

 

CENA ZABIEGU– 40 zł/ 10min