Loading...

Strefa SPA&WELLNESS

strefa wellness final

Strefa SPA&WELLNESS

W Słowacki Hotel Medical Spa zlokalizowana jest również strefa SPA & Wellness w ramach której działają gabinety kosmetyczne, studio masażu, basen ze strefą saun i jacuzzi.
Strefa SPA & Wellness w hotelu "Słowacki" to miejsce wyjątkowe gdzie można zregenerować siły, zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Wśród proponowanych zabiegów w naszych gabinetach kosmetycznych znajdziecie Państwo zabiegi inspirowane naturą, oparte na bogactwie morza, dobroczynnym oddziaływaniu alg, czy właściwościach kosmetycznych torfu borowinowego, a także luksusowe i wyselekcjonowane zabiegi, znanych światowych marek niosące ze sobą wyjątkowe efekty terapeutyczne na poziomie ciała i ducha.

Studio masażu oferuje Państwu zabiegi, które pielęgnują ciało, pobudzają zmysły i ukoją duszę dostarczając perfekcyjnej równowagi.
Naszym celem jest najlepsze skomponowane zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, rytuałów kosmetycznych na twarz i ciało. A  wszystko to dobieramy indywidualnie według potrzeb i oczekiwań klienta.


Idealnym pomysłem na prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby są Vouchery upominkowe na dowolną kwotę na wszystkie usługi w strefie Spa&Wellness. Voucher do nabycia w recepcji hotelu.   
                                                                                                
STREFA SPA & WELLNESS CZYNNA JEST:
Gabinety kosmetyczne:
Poniedziałku - Soboty: 10.00 - 22.00
Studio Masażu:
Poniedziałek – Niedziela: 11.00 -21.00
Basen z saunami i jacuzzi
Gimnastyka w basenie:
Poniedziałek – Sobota: 9.00-14.00
Dowolne pływanie:
Poniedziałek – Sobota: 14.00-21.00
Niedziela: 8.00 -21.00
Szczegółowe informacje lub rezerwacje zabiegów pod nr tel.: + 48 41 378 78 79, + 48 41 370 80 95, + (48 604 901 126)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!